Procedura importu motocykla z USA

Kontakt

Skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub sam wyszukaj motocykl z USA za pomocą wyszukiwarek (domów aukcyjnych w USA) znajdujących się na naszej stronie: Copart / IAAI. Przygotujemy dla Ciebie ofertę, w której szczegółowo wyliczymy koszty importu motocykla z USA i przedstawimy wszystkie procedury.

Formalności

Po wyborze konkretnego pojazdu na licytacji w USA przygotujemy dla Ciebie Umowę zawierającą całkowity koszt importu motocykla z USA do POLSKI. Do Umowy, przed licytacją należy wpłacić kaucję (która jest w pełni zwrotna w przypadku braku zakupu motocykla - do 2 dni roboczych). Umowę podpisujemy u nas w biurze lub elektronicznie w formie mailowej.

Licytacja

Znając już koszty importu motocykla z USA do Polski, przed licytacją ustalamy z Tobą kwotę do jakiej mamy licytować wybrany przez Ciebie w USA pojazd. Po wygranej aukcji, do 2 dni roboczych jesteś zobligowany do zapłaty za wylicytowane w USA motocykl + koszty jego importu do europy.

Transport

Po dokonaniu zakupu załatwiamy transport motocykla po terenie USA z domu aukcyjnego do portu, pakujemy do kontenera i wysyłamy do jednego z portów w Europie (zazwyczaj Bremerhaven). Przed załadunkiem do kontenera otrzymasz od nas zdjęcia motocykla oraz namiary na śledzenie trasy kontenera.

Odprawa celna

Informujemy Cie o dostarczeniu przez przewoźnika kontenera z Twoim motocyklem do portu w Europie.. Następnie Agencja Celna w Twoim imieniu (na podstawie upoważnień) dokona wszystkich formalności związanych z odprawą celną Twojego motocykla. Otrzymasz również dokładne zdjęcia z jego rozładunku.

Transport pod dom

Po dokonaniu odprawy celnej zlecimy transport zakupionego w USA motocykla pod Twój dom. Wszystkie dokumenty od pojazdu razem z tłumaczeniami potrzebnymi do rejestracji otrzymasz kurierem i cieszysz się zakupionym w USA motocyklem wiedząc że skorzystałeś z usług PROFESJONALNEGO IMPORTERA

Telefon:

792-008-260

Mail:

biuro@motocyklezusa.pl