Copart to światowy lider internetowych aukcji pojazdów używanych w USA, z ubezpieczalni czy pochodzących od dystrybutorów hurtowych. Nasi członkowie mogą z łatwością wyszukiwać, brać udział w licytacjach i wygrywać aukcje najróżniejszych pojazdów w USA , m.in. klasycznych samochodów, łodzi, pojazdów z ubezpieczalni, po zajęciu komorniczym, quadów, samochodów egzotycznych zabytkowych, motocykli i nie tylko.

Oferta pojazdów na aukcjach Copart w USA zadowoli każdego: nabywców używanych samochodów, osoby zajmujące się demontażem, dealerów, właścicieli warsztatów blacharsko-lakierniczych, nabywców pojazdów powypadkowych, uszkodzonych czy osoby prywatne. Mamy nawet pojazdy na publicznych aukcjach samochodowych dla osób prywatnych. W każdym tygodniu na nasze akcje online w USA trafiają też samochody z czystym tytułem własności i samochody powypadkowe, ciężarówki, SUV-y, motocykle, ciężki sprzęt i nie tylko.

Copart, to globalna firma organizująca aukcje pojazdów używanych i uszkodzonych w USA, oddaje w Twoje ręce możliwość skutecznego licytowania aut oraz innych sprzętów.

IAAI to wiodący w USA dom aukcyjny łączący kupujących i sprzedających pojazdy. Wykorzystując najnowocześniejszą technologię i koncentrując się na innowacjach, unikalna platforma IAAI ułatwia marketing i sprzedaż pojazdów uszkodzonych i o niskiej wartości.

IAA, z siedzibą w pobliżu Chicago w Westchester w stanie Illinois, zatrudnia prawie 4000 pracowników i posiada ponad 200 obiektów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Wielkiej Brytanii. IAAI obsługuje globalną bazę nabywców – zlokalizowaną w ponad 170 krajach – oraz pełne spektrum sprzedawców, w tym ubezpieczycieli, dealerów, firmy leasingowe i wynajmujące samochody oraz organizacje charytatywne.

Kupujący auta i motocykle w USA mają dostęp do wielu cyfrowych kanałów licytacji i zakupów, innowacyjnego merchandisingu pojazdów i wydajnych usług oceny, które zwiększają ogólne wrażenia zakupowe.

Telefon:

792-008-260

Mail:

biuro@motocyklezusa.pl